(2-1-0-0)
Benjamin Bigus, Karol Bujalski, Kamil Grochowalski, Adrian Jakóbczak, Michał Kubacki, Michał Paszkiewicz, Wojciech Stecewicz, Adam Strzeżek, Elia Vito,
Rafał Brzeziński, Arkadiusz Czarnocki, Krzysztof Dziadosz, Tomek Kania, Kornel Uziak, Tomasz Włodarz, Piotr Wojciechowski,

AZS goni czołówkę
AZS pewniej zaczął spotkanie. W 12’ Karol Bujalski przeprowadził dwójkową kontrę, którą na gola zamienił Adam Strzeżek. Był to gol na 2:0. Pierwszego zdobył Adrian Jakóbczak po błyskawicznej akcji w polu karnym Bujalskiego. 4’ później kontaktową bramkę zdobył z najbliższej odległości Krzysztof Dziadosz, który na linii pola karnego urwał się obrońcom. W 20’ Kornel Uziak przejął źle wybitą z autu piłkę, podciągnął pod pole karne i huknął nie do obrony tuż przy słupku. Do przerwy było zatem 2:2. Kondycyjnie w I połowie lepiej wyglądali „wojskowi”. W 23’ ponownie prowadzenie uzyskali „studenci”. Tym razem do bramki trafił najaktywniejszy w drużynie gospodarzy Bujalski. Chwilę później wykorzystał on podanie Kamila Grochowalskiego i zrobiło się 4:2. W 27’ popularny „Groszek” sam wykończył akcję. Do dośrodkowania Elii Vito dołożył nogę będąc niecały metr od bramki. W odpowiedzi Rafał Brzeziński… przestrzelił rzut karny. Świetną paradą popisał się Wojciech Stecewicz w 30’ broniąc mocne uderzenie z 15m. Chwilę później w spojenie trafił jeden z graczy gości wykonujący rzut wolny. Ładną bramkę zdobył w 36’ Jakóbczak. Przedryblował z piłką od środka boiska do linii pola karnego, po czym uderzył między nogami bramkarza tuż przy ziemi. AZS umacnia się dzięki wygranej na czwartej pozycji w tabeli. Strzały: 22:20, w tym celne: 13:9. [Noweusz]