(4-3-0-0)
Michał Jaśkiewicz, Sebastian Maciejewski, Daniel Olszewski, Artur Pawłowski, Adam Wielgołaski, Robert Zawardzin, Mateusz Złotowski,
Karol Bujalski, Marcin Cichowski, Rafał Czarkowski, Kamil Grochowalski, Adrian Jakóbczak, Michał Paszkiewicz, Adam Strzeżek, Elia Vito, Piotr Walas, Bartosz Zalewski,

PKO utrzymuje fotel lidera
Liderujące w Ekstraklasie PKO BP (13 pkt) podejmowało czwartą siłę w lidze – AZS WIT (9 pkt). Spotkanie od początku było wyrównane, a obie drużyny prezentowały podobny poziom. Prowadzenie dał w 10’ gospodarzom Mateusz Złotowski, ale 2’ później po cudownej trójkowej akcji wyrównał Adam Strzeżek (brali w niej udział jeszcze Adrian Jakóbczak i Elia Vito). W 18’ ponownie na prowadzenie wyszli gospodarze. Najpierw strzelał Robert Zawardzin. Interweniujący Piotr Walas wypluł piłkę wprost pod nogi nabiegającego Artura Pawłowskiego (akcja w stylu Rivaldo-Ronaldo z finału MŚ 2002). II połowę mocniej zaczęli gospodarze. 4 sytuacje podbramkowe w półtorej minuty przyniosły efekt w postaci gola. Tym razem trafił Adam Wielgołaski. Stracony gol obudził gości. Ruszyli do zdecydowanych ataków. Przez dłuższą chwilę mądrze rozgrywali piłkę. Jednak ok. 30’ PKO znowu zepchnęło rywali do głębokiej defensywy (4 rzuty rożne w ciągu 3’, zakończone bramką Wielgołaskiego). W 35’ Wielgołaski skompletował hat-tricka. W tym momencie chyba uszły wszelkie nadzieje gości na choćby remis. Zaangażowania ani starań nie można im było odmówić. W końcówce nawet bramkarz wspomagał kolegów, ale wynik nie uległ już zmianie. Strzały: 20:18, w tym celne: 16:6. [Noweusz]