(7-7-0-0)
Benjamin Bigus, Karol Bujalski, Grzegorz Bura, Jerzy Jurczak, Damian Karolewski, Jan Łopuć, Piotr Maroszek, Tomasz Nitkiewicz, Kamil Przeździecki, Michał Stankiewicz, Wojciech Stecewicz, Michał Stefanek, Mariusz Szeląg, Szymon Szmyd, Maciej Szot, Valera Sztuwbejny, Paweł Wąs,
Konrad Bryll, Rafał Kukla, Łukasz Majcher, Marcin Matuszewski, Mirosław Mordak, Dariusz Pikalski, Jarosław Sawicki, Marek Wandas, Tomasz Warchoł,

AZS cały czas depcze po piętach Citi.
Na trzecie spotkanie w dniu dzisiejszym sezonu Zima 2016 Ligowca Mistrzów zaplanowano mecz Ekstraklasy w którym to udział wezmą AZS Wit oraz PSC Constans. No cóż na pewno większym zainteresowanym wygrania tego meczu jest AZS. Wiktoria dałaby im utrzymanie tylko dwupunktowej różnicy do drugiego w tabeli Citi, a wiemy że przed bankowcami będą jeszcze dwa spotkania z BRS gdzie nie oszukujmy się strata punktów jest murowana w zasadzie dla każdej z drużyn w rozgrywkach. Zaczynamy. Od pierwszych chwil to Studenci mieli wyraźną przewagę optyczną, ale to PSC udało się zaskoczyć rywala dość szybko bo już w 4 minucie. Wynik spotkania otworzył Jarosław Sawicki po niezwykle precyzyjny podaniu Marcina Matuszewskiego. AZS zaczął nacierać co raz zacieklej cały czas wymieniając multum podań, a goście ewidentnie ustawili się pod kontrę. PSC również świetnie radziło sobie w obronie, ale w 18 minucie w końcu nie ustrzegł się błędu. Ostatnio będący w świetnej formie Maciej Szot również w dzisiejszym spotkaniu potwierdził swoją klasę i doprowadza do remisu. Do przerwy 1:1. Strzały 9:5, celne 5:3. Z początkiem drugiej połowy od razu błyskawiczny cios zadał ponownie Szot wykorzystując najprawdopodobniej moment niewystarczającej koncentracji przeciwnika. Reakcja gości też nie była taka zła bo niewiele później w 23' Konrad Bryll bez żadnych problemów doprowadził do wyrównania. Szkoda że do końca spotkania dane było nam obejrzeć już tylko jedną bramkę. W 27 minucie szczęście uśmiechnęło się do Studentów i to oni w 27 minucie dzięki Kamilowi Przeździeckiemu przeciągnęli szalę na swoją stronę zapewniając sobie cenne zwycięstwo. Wynik końcowy to 3:2 dla AZS Wit. Strzały 20:17, celne 14:10.