/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Informacje o meczu
Atacama
2:6
(0:0)
DPD Matuszewska
Bramki:
Zaborowski Janusz (10.)
Bonecki Maciek (17.)
2016-09-18 godz.13:40

Zawodnik meczu:
Oleg Lewicki
Bramki:
Lewicki Oleg (5.)
Filipek Kamil (7.)
Lewicki Oleg (13.) k.
Filipek Kamil (15.)
Majsak Dariusz (16.)
Filipek Kamil (18.)
Asysty:
Zaborowski Janusz
Saługa Adam
Asysty:
2 - Lewicki Oleg
Bobryk Adrian
Filipek Kamil
Najlepszy zawodnik:
Zaborowski Janusz
Najlepszy zawodnik:
Filipek Kamil
Bramkarz:
Pietka Paweł: 0 pkt.
(0-0-0-0)
Skład:
Maciek Bonecki, Radek Iwańczuk, Balazs Nemeth, Balint Nemeth, Adam Saługa, Piotr Sarnowski, Janusz Zaborowski,
Skład:
Mateusz Bańkowski, Adrian Bobryk, Kamil Filipek, Patryk Laskowski, Oleg Lewicki, Dariusz Majsak, Paweł Pietka, Mariusz Sadowski, Błażej Szyszkowski, Michał Telus, Hubert Zdziebłowski,

W żadnej innej grupie jeden zespół aż tak nie zdominował rywalizacji. Żaden inny zespół nie zdobył 9-ciu lub więcej bramek. A 9 to nawet nie jest połowa tego, co zdobyli gracze DPD Matuszewskiej. Jeszcze jedno trafienie i mielibyśmy okrągłe 20 goli po stronie zysków tego zespołu. Naprawdę przyjemnie się oglądało te klepki w trójkącie Oleg Lewicki (7 goli w fazie grupowe, 5 asyst) – Adrian Bobryk (3 g, 6 a) – Kamil Filipek (6 g, 2 a). Ci trzej panowie zajęli całe podium klasyfikacji kanadyjskiej po fazie grupowe. I wydaje się, że (jeśli utrzymają formę) są głównym kandydatem do wygrania finałowego trójmeczu.

Pozostałe drużyny, choć dla DPD Matuszewskiej były tylko tłem, stoczyły między sobą bardzo ciekawe, obfitujące w radosny, ofensywny futbol pojedynki. Warte zauważenia są np. bramki zdobywane przez Atacamę – wszystkie z tej samej kępki trawy w jednym z narożników pola karnego. W całym tym ofensywnym szaleństwie tylko na jedno trafienie stać było Drukarza Warszawa.

Ciekawie wyglądała walka o drugie miejsce między legalalliance.pl i Sadybą, którą w bezpośrednim starciu rozstrzygnął Jakub Lewandowski ładując dwie sztuki i prowadząc legalalliance.pl do okazałej wygranej 3:0.


e-TarNet