/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Informacje o meczu
Nowi
0:2
(0:0)
C-M-K
2016-09-18 godz.15:50

Zawodnik meczu:
Artur Baranowski
Bramki:
Baranowski Artur (4.)
Kossakowski Czarek (6.)
Asysty:
Baranowski Arkadiusz
Baranowski Artur
Najlepszy zawodnik:
Baranowski Arkadiusz
Bramkarz:
Filipowicz Dariusz: 0 pkt.
(0-0-0-0)
Skład:
Jarek Borkowski, Piotr Długołęcki, Wojtek Gołębiewski, Przemek Kania, Robert Kozdrowicz, Jakub Żbikowski, Adam Moniuszko, Tomasz Pałdyna,
Skład:
Arkadiusz Baranowski, Artur Baranowski, Rafał Bartel, Dariusz Filipowicz, Czarek Kossakowski, Wiktor Mączyński,

Pierwsze mecze tej grupy były bardzo zachowawcze. Zespoły za cel nadrzędny postawiły sobie bramek nie tracić. Głównie za sprawą inteligentnej gry formacji obronnych, ale również rozregulowanych celowników atakujących. Dopiero po kilku bezbramkowych remisach i małobramkowych zwycięstwach część drużyn mocniej zaakcentowała swoje walory ofensywne. Zwłaszcza Genesis na przełamanie czekało do ostatniego spotkania (Nowi nie doczekali się nawet honorowej bramki w turnieju).

Bardzo przyjemnie oglądało się współpracę braci Tachibana Baranowskich (Arkadiusz w fazie grupowej zdobył 3 gole, do których dołożył 2 asysty, Artur zaś uzyskał 2 g i 4 a), którzy napędzali grę drużyny C-M-K. Wszystkich jednak przebili Oldboysi z Santiago, którzy w 4-ech meczach tylko raz sięgali do własnej sieci (w meczu o pierwsze miejsce w grupie z zespołem C-M-K), co również nie stawia ich na straconej pozycji w finałowym trójmeczu.


e-TarNet