/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Informacje o meczu
AK Warszawiak Mokotów
3:1
(0:0)
Twoja Stara
Bramki:
Hermann Patryk (4.)
Kowal Ireneusz (19.)
Zajkowski Jakub (20.)
2016-09-18 godz.19:00

Zawodnik meczu:
Patryk Hermann
Bramki:
Mujahid Mohammed (13.)
Asysty:
Hermann Patryk
Kaleja Marcin
Asysty:
Czerwiński Łukasz
Najlepszy zawodnik:
Zajkowski Jakub
Najlepszy zawodnik:
Mujahid Mohammed
Bramkarz:
Kowal Ireneusz: 0 pkt.
(0-0-0-0)
Bramkarz:
Czerwiński Łukasz: 0 pkt.
(0-0-0-0)
Skład:
Patryk Hermann, Marcin Kaleja, Ireneusz Kowal, Paweł Kur, Wojciech Wojewódzki, Jakub Zajkowski,
Skład:
Łukasz Czerwiński, Adnan Fellebaum, Jakub Kołaczkowski, Artur Kozak, Mohammed Mujahid, Rafał Wójcicki, Grzegorz Ziarek,

Grupa C wyglądała na najbardziej wyrównaną, o czym świadczy fakt, że nie doświadczyliśmy w niej pogromów (najwyższy wynik to 3:1). Pierwszą kolejkę ProService Agent Transferowy i Inpost (nawiasem mówiąc bardzo licznie zebrany) wygrali po 2:1. Kiedy w trzecim meczu między nimi padł remis 1:1 (ProService mimo zmęczenia, a grał wtedy drugie spotkanie z rzędu, wyrównał w samej końcówce) wszyscy zaczęliśmy się zastanawiać co zrobić, gdy te dwie ekipy swoje ostatnie mecze również wygrają identycznymi wynikami. Powinniśmy wtedy wrócić do tych dwóch zespołów i rozegrać konkurs rzutów karnych.

Na przemyślenia mieliśmy czas, gdy AK Warszawiak Mokotów pokonywał Twoją Starą po dobrej współpracy Patryka Hermana, Ireneusza Kowala, Jakuba Zajkowskiewgo i Marcina Kaleji. W kolejnym meczu znów Inpostowi przyszło mierzyć się z zespołem grającym bez odpoczynku. I chyba to podświadomie rozluźniło „białych”, bo dali się pokonać niekwestionowanemu liderowi AK Warszawiaka – Patrykowi Hermanowi – już w 4’. Do końca spotkania Inpost nie był w stanie doprowadzić choćby do wyrównania (dzięki czemu wszystkie matematyczne przemyślenia/kalkulacje/kombinacje można było zapomnieć).

AK Warszawiak tymczasem z niedocenianej (po pierwszej kolejce) drużyny stał się liderem grupy, mając 2 pkt przewagi nad ProServicem. „Niebieskim” do wygrania grupy pozostało zatem tylko(?) pokonanie outsidera grupy. Ale wtedy Adnan Fellbaum zdobył hat-tricka (zwłaszcza drugi gol to była niezła luta z wolnego), czym z jednej strony poprawił humory Twojej Starej, a z drugiej przekreślił marzenia ProService’u o finale.


e-TarNet