(3-3-0-0)
Piotr Dziubiński, Pedro Freire, Michał Gostkowski, Dominik Kutkiewicz, Marcin Makowiecki, Marcin Popławski, Marcin Słowiński,
Karol Bujalski, Grzegorz Bura, Viktor Jaremii, Jerzy Jurczak, Marcin Kaczyński, Piotr Maroszek, Wojciech Stecewicz, Yurii Suliatytskyi, Szymon Szmyd, Paweł Wąs,

AZS zrzuca Pilotów na drugą lokatę.
Na pierwsze spotkanie w dniu dzisiejszym nowego sezonu Zima 2017 Ligowca Mistrzów zaplanowano mecz I Ligi w którym to udział wezmą JMP oraz AZS Wit. Pierwszy gwizdek i zaczynamy. Goście jak widać nie chcieli tracić czasu na zbędne ceregiele i od razu wzięli się za strzelanie. Wynik spotkania otworzył Grzegorz Bura już w 1 minucie i w zasadzie worek wręcz od razu się rozwiązał. Na kolejne gole nie kazano nam długo czekać bo na 0:2 w 3’ wpisał się już Paweł Wąs. Za nim Bujalski w 7’ i tak systematycznie co kilka minut gracz czerwonych bezproblemowo trafiał do siatki. 9’ i 13’ to Wąs. 15’ to Jeremi. Dopiero tu błysnął talent Pedro Freire (16’, 17’) i piłkę dwa razy Stecewicz musiał wyciągać z bramki. Na koniec wpisał się Szymon Szmyd, który tym samym ustalił wynik do przerwy na 2:7 dla AZS Wit. Strzały 5:12, celne 4:11. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Jeronimo nie było w stanie powalczyć ze Studentami tak jakby tego chciało, ale to oni jako pierwsi zadali cios, a mianowicie Marcin Popławski w 27’ zminimalizował rezultat do 3:7. Minutę później goście rozpoczęli już rozprawiać się z rywalem podobnie jak to miało miejsce w pierwszej odsłonie czyli: Wąs 28’, Suliatytsky 32’, Bujalski 34’, Wąs 36’ oraz Suliatytsky 37’. Ze strony gospodarzy w 31’ po raz trzeci wpisał się Freire. Wynik końcowy spotkania to 4:12 dla AZS Wit. Strzały 9:27, celne 7:20.