Stecewicz Wojciech: 6 pkt.
(3-3-0-0)
Ciećwierz Kajtek: 3 pkt.
(3-0-0-0)
Wojciech Biegajło, Karol Bujalski, Grzegorz Bura, Viktor Jaremii, Jerzy Jurczak, Piotr Maroszek, Tomasz Nitkiewicz, Wojciech Stecewicz, Michał Stefanek, Valera Sztuwbejny, Paweł Wąs,
Maciej Chojecki, Kajtek Ciećwierz, Kamil Lenart, Dat Nguyen, Robert Raspopin,

AZS kompletuje kolejne oczka.
Na piąte ostatnie spotkanie w dniu dzisiejszym nowego sezonu Zima 2017 Ligowca Mistrzów zaplanowano mecz I Ligi w którym to udział wezmą AZS Wit oraz LEX Nieruchomości. Obie ekipy po pierwszej kolejce jak na razie z kompletem oczek także miejmy nadzieje zapowiada nam się ciekawe spotkanie. Gwizdek sędziego i zaczynamy. Niestety wszystko zepsuł brak zmienników w drużynie gości i nie długo było czekać, a żeby przewaga gospodarzy się wyrazicie uwidoczniła co potwierdził gol Bujalskiego w 6 minucie. LEX jednak szybko zebrał energię żeby wręcz po chwili doprowadzić do remisu dzięki Robertowi Raspopinowi, ale studenci nadal zaciekle atakowali węsząc swoja szanse jak wspominaliśmy w braku zmienników w ekipie rywala. Do 14’ było już 4:1. Najpierw przytomnie zachował się Wojtek Biegajło (10’). Zaraz za nim w 12’ wpisał się Paweł Wąs i Viktor Jeremii (14’). LEX niestety zdołał odpowiedzieć tylko raz ponownie dzięki Raspopinowi w 15’, a kapitan Bujalski w 18’ ustala wynik do przerwy na 5:2 dla AZS Wit. Strzały 10:4, celne 9:3. W drugiej połowie jeszcze wyraźniej było widać przewagę gospodarzy i to od razu efektywnie zamienianą na bramki. Sygnał do ataków dał tym razem Paweł Wąs w 21’ i 26’. Zaraz za nim odpowiednio wpisywali się: Bujalski 27’, Wąs 28’, Bura 32’, Stefanek 33’ oraz Bujalski 36’. W końcówce gdzie szyki obronne przy takim stanie się już poluzowały po stronie gości Raspopin zdobywa hat-tricka (37’), a minutę później wpisuje się Lenart. Potyczka kończy się wynikiem 12:4. Strzały 23:9, celne 21:7.