(3-2-0-0)
Amadeusz , Faris Alhasani , Imed Hadj Ali , Kabil Labidi , Niez Dai , Marcin Kowalik, Romdan,
Michał Augustyniak, Michał Dobrosławski, Marcin Kosiorek, Michał Kowalewski, Michał Ojrowski, Marek Okoń, Tomasz Poseniak, Grzegorz Rutkowski, Damian Stachyra,

Drugie zwycięstwo Olive Branch
W meczu IV ligi rozgrywek Ligowca na Sztucznej Trawie zmierzyły się ze sobą zespoły Olive Branch oraz Atak Klonów. Spotkanie to znakomicie rozpoczęli piłkarze gości. W 7 minucie objęli prowadzenie po golu Michała Kowalewskiego. 5 minut później było już 2:0 dla ataku Klonów. Na listę strzelców wpisał się Michał Ojrowski. Gospodarze zdołali odpowiedzieć minutę później trafieniem Romdana. Przez długi czas obie ekipy walczyły o kolejne gole. W końcówce pierwszej połowy lepsi okazali się goście. W 15 minucie strzelił Michał Ojrowski, a w ostatniej minucie przed przerwą trafił Grzegorz Rutkowski. Dla Olive Branch bramkę zdobył Niez Dai, jednak jego zespół po pierwszej części spotkania przegrywał 2:4. Po zmianie stron gospodarze ruszyli zdecydowanie do ataku. Olive Branch przejęło inicjatywę w meczu. Zwłaszcza w końcowych minutach wykazali się znakomitą skutecznością. Na 3 minuty przed ostatnim gwizdkiem było 5:5. Potem wszystko rozstrzygnęło się za sprawą Romdana oraz Nieza Dai, którzy trafiali odpowiednio w 49 oraz 50 minucie. Ten drugi ustalił wynik na 7:5. Było to drugie zwycięstwo Olive Branch w sezonie. PB