(3-2-0-0)
Marcin Antolik, Sebastian Gajowiak, Paweł Kopczyński, Kamil Kozłowski, Karol Kucharski, Paweł Kurek, Maciej Żach, Mateusz Pyrzyński, Bogdan Sobanski, Karina Trojan,
Łukasz Dobroszycki, Paweł Inglot, Arkadiusz Jarosiński, Paweł Kowalczyk, Michał Molski, Krzysiek Salatka, Michał Sybilski, Tomek Zając,

FC KAC pewnie dążył po wygraną
W meczu IV ligi rozgrywek Ligowca na Sztucznej Trawie zmierzyły się ze sobą zespoły FC K.A.C. oraz The Zombies. Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze dla FC K.A.C. Już w 1 minucie gry do bramki trafił Paweł Kurek, następnie w 6 i 7 trafiał Kamil Kozłowski. Po faulu w polu karnym, przed szansą trafienia z rzutu karnego znów stanęli gospodarze a dokładniej Karina Trojan, która bezbłędnie wykonała strzał, powodując tym samym że jej drużyna była już o cztery bramki przed The Zombies. Goście w pierwszej połowie zdołali trafić do bramki, za sprawą Michała Molskiego, oraz Krzyśka Sałatki, jednak strat nie odrobili. Druga część spotkania była bardzo wyrównana i bezbramkowa, lecz jako pierwsi trafili znowu zawodnicy FC K.A.C i to dwukrotnie, w 30 minucie było to kolejne trafienie Kamila Kozłowskiego a w 34 Sebastiana Gajowiaka. Gospodarze mając wynik 6:2 najprawdopodobniej postawili na defensywę i utrzymanie tego zwycięstwa, lecz goście goniąc wynik trafili jeszcze 2 razy. Nie udało im się jednak dogonić rywali a całe spotkanie zakończyło się zwycięstwem FC K.A.C 6:4.