(3-4-0-1)
Jarosław Dusza, Adam Jac, Łukasz Jaworski, Tomasz Letmański, Borys Mentrak, Grzegorz Naumiuk, Piotr Piątkowski, Adam Szarmach,
Amadeusz , Faris Alhasani , Gareba Basem , Imed Hadj Ali , Kabil Labidi , Niez Dai , Marcin Kowalik, Kamel Smida, Abou Youssef,

Pokaz siły ognia gości
W meczu IV Ligi rozgrywek Ligowca na Sztucznej Trawie zmierzyły się ze sobą zespoły Złote Kalesony oraz Olive Branch. Dość szybko prowadzenie zdobyli goście po bramce Smida Kamela w czwartej minucie. Jednak w dziesiątej minucie znowu był remis za sprawą Adama Szarmacha. Jednak głownie atakowała drużyna gości, ale gospodarze się nie poddawali, niestety na dwie bramki Olive Branch odpowiedzieli tylko jedną. Przed przerwą padła jeszcze jedna bramka dla obu zespołow w dwudziestej pierwszej minucie strzelił Gareba Basem dla Olive i Adam Jac złapał kontakt w dwudziestej piątek minucie. W drugiej połowie niestety strzelali już tylko goście, w trzydziestej piątej minucie zaczął Gareba Basem, a skończył Imed Hadj Ali w czterdziestej szóstej minucie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:8 a najlepszym zawodnikiem został Gareba Basem, który strzelił dwie bramki i zaliczył asystę.