(5-2-0-0)
Michał Dobrosławski, Wołodymyr Ilijenko, Marcin Kosiorek, Sebastian Michalski, Rafał Ojrowski, Marek Okoń, Krzysztof Poseniak, Tomasz Poseniak,
Krzysztof Dembowski, Tomasz Dworakowski, Robert Jankowski, Kacper Józefowicz, Paweł Konieczny, Piotr Kreczmański, Jacek Kuczaba, Andrzej Lewkowicz, Tomasz Śliwiński, Tomasz Osiadacz, Kuba Pawlak, Łukasz Szynder,

Pojedynek snajperów.
W meczu IV ligi rozgrywek Ligowca na Sztucznej Trawie zmierzyły się ze sobą drużyny Atak Klonów oraz Miklarinioss. Na dziesięć bramek, które padły w tym meczu aż osiem strzeliło tylko dwóch piłkarzy. Pierwsza połowa spotkania należała do Ataku Klonów a szczególnie do Wołodomyra Lliyenko. Można powiedzieć, że to zawodnik kompletny, potrafiący strzelać z każdej pozycji. Swój festiwal strzelecki rozpoczął w 7 minucie posyłając piłkę w „okienko” obok bezradnego bramkarza. W 14 minucie podwyższył na 2:0 pięknym strzałem z półwoleja. Kolejna bramka padła w 19 minucie po jego technicznym strzale. Trzeba zauważyć, że w pierwszej połowie kolejnych bramek drużyna Miklarinioss nie straciła tylko dzięki znakomitej postawie swojego bramkarza. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:1 a to za sprawą snajpera z Miklarinioss. W 20 minucie rozmiary porażki zmniejszył Piotr Kreczmański. Druga część spotkania to początkowo przewaga Miklarinioss. Udokumentowali to Jacek Kuczaba w 35 minucie a następnie Piotr Kreczmański w 37 i 38 minucie wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. Miklarinioss najwyraźniej postanowili obronić wynik, jednak drugi oddech złapały Klony. To do nich należało ostatnie 10 minut. W 40 minucie ponownie Wołodomyr Lliyenko wpisał się na listę strzelców doprowadzając do remisu. Kolejną bramkę zdobył Krzysztof Poseniak a wynik ustalił ponownie Wołodomyr Lliyenko strzałem w krótki róg bramki. Po bardzo emocjonującym meczu Atak Klonów pokonuje Miklarinioss 6:4.