(3-4-0-0)
Paweł Inglot, Arkadiusz Jarosiński, Paweł Konieczny, Paweł Kowalczyk, Arek Łukasik, Michał Molski, Krzysiek Salatka, Michał Sybilski, Tomek Zając,
Faris Alhasani , Hassine , Imed Hadj Ali , Kabil Labidi , Niez Dai , Ali Abouon, Marcin Kowalik, Abou Youssef,

Walka do końca
W meczu IV Ligi rozgrywek Ligowca na Sztucznej Trawie zmierzyły się ze sobą zespoły The Zombies oraz Olive Branch. Pierwsza połowa tego spotkania nie była zbyt porywająca, obie ekipy grały bardzo ostrożnie i jedyną bramke zdobyli The Zombies w 7 minucie. Druga połowa to zupełnie inna historia. Już w 28 minucie do siatki trafił Paweł Inglot z The Zombies. Szybką odpowiedź dał Youssef Abou co zapoczątkowało wymianę ciosów. Krzysiek Sałatka podwyższył prowadzenie minutę po bramce gości, ale Hassine nie odpuścił i po chwili było 3:2. W 38 minucie Olive Branch dało rade wyjśc na prowadzenie za sprawą Marcina Kowalika. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały na remis, ale na przekór wszystkiemu Imed Hadj Ali zdobył bramkę dla gości i tym samym wyrwał gospodarzom trzy punkty. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:4, a zawodnikiem meczu został Niez Dai, który zaliczył trzy asysty.