Lucca Isidoro Lopes
Sebastian Dziubdziński, Conrad Guillaume-Zawadzki, Radosław Kiersnowski, Jarek Żak, Adam Nowak, Kamil Piotrowicz, Paweł Wróblewski,
Tomasz Bieleń, Michał Całka, Paweł Chrabonszcz, Isidoro Lopes Lucca, Kamil Matysiak, Daniel Radko, Krzysztof Ziąbka,

Citi United bezlitosne dla rywala
W drugim spotkaniu w grupie B turnieju Ligi Citi Bankowej odbył się pojedynek pomiędzy drużynami Red_Devils oraz Citi United. Spotkanie to od początku lepiej układało się dla zespołu gości. Już w 2 minucie zdobyli oni pierwszą bramkę i wyszli na prowadzenie. Wynik meczu otworzył Kamil Matysiak. Potem po świetnej indywidualnej akcji Tomasza Bielenia w 8 minucie było już 2:0 dla Citi United. W końcówce meczu również lepsi okazali się goście. Dwie bramki dołożył Krzysztof Ziąbka, jedną Kamil Matysiak i spotkanie zakończył wynikiem 0:5. PB