Ciechoński Tomasz
Sebastian Dziubdziński, Conrad Guillaume-Zawadzki, Radosław Kiersnowski, Jarek Żak, Adam Nowak, Kamil Piotrowicz, Paweł Wróblewski,
Tomasz Ciechoński, Maciej Kolasa, Maciej Kozioł, Jakub Lewandowski, Raul Recio, Łukasz Sobolewski, Patryk Tyborowski, Sylwester Zywer,

Szalona końcówka w wykonaniu gości
Ostatnie stracie w grupie B turnieju Ligi Citi Bankowej stoczyło się pomiędzy zespołami Red_Devils oraz Kejskraszers. Początek meczu należał do gości. Już w 2 minucie zdobyli oni pierwszą bramkę i wyszli na prowadzenie. Potem przez długi czas utrzymywała się minimalna przewaga piłkarzy w pomarańczowych koszulkach. Do wyrównania zdołali doprowadzić gospodarze w 13 minucie. Na 1:1 strzelił Sebastian Dziubdziński. W końcówce spotkania jednak inicjatywę przejęli goście i kompletnie zdominowali swoich przeciwników. Dołożyli 5 bramek i wygrali 6:1 co pozwoliło im zająć pierwsze miejsce w grupie. PB