(4-0-0-0)
Łukasz Jurkowski, Mateusz Kocur, Michał Żuczek, Łukasz Pamięta, Przemysław Pietrajtys, Tomasz Siemek, Paweł Sławiński, Kamil Więch, Maciej Wiktoruk,
Paweł Ereminowicz, Andrzej Gondek, Piotr Jasnowski, Robert Kwapisz, Marian Pasternak, Patryk Stachera, Cezary Uziębło, Darek Wieczorkiewicz, Paweł Zawadil,

La Furia gromi rywala
W 4 kolejce Ekstraklasy na sztucznej trawie zmierzyły się La Furia i Colo-Colo. Wynik meczu został otwarty już w 2 minucie po dwójkowej akcji w polu karnym zawodników La Furii, gola zdobył Mateusz Kocur. 2 minuty później pięknego gola z woleja zdobył Jurkowski Łukasz. W 10 minucie niesamowitą interwencją popisał się bramkarz Colo-Colo, który wybronił strzał po akcji jeden na jednego z napastnikiem drużyny przeciwnej. Po tej sytuacji gracze Colo-Colo nabrali motywacji do gry i Cezary Uziębło strzelił gola z bliskiej odległości. Jednak zawodnicy La Furii w odpowiedzi strzelili dwie bramki obie podobne, bo mierzone silne strzały po ziemi w prawy (pierwsza) i w lewy (druga) dolny róg bramki. W 21 minucie gracze La Furii faulowali gracza drużyny przeciwnej i tym samy stworzyli niebezpieczną sytuacje dla graczy Colo-Colo. Marian Pasternak nie zmarnował takiej okazji i strzelił bramkę z rzutu wolnego, co ważne piłka odbiła się wcześniej od słupka i tym samym wpadła do siatki. Do przerwy obie drużyny dołożyły po jednej bramce. Wynik do przerwy wynosił 6: 3 dla gospodarzy. Po przerwie faul gracza Colo-Colo i rzut wolny dla La Furii, tą okazje wykorzystał Kocur Mateusz i podwyższył wynik. W 36 minucie zawodnik La Furii popisał się efektowną ruletką, która stworzyła niebezpieczną sytuacje. Gracze La Furii przez większość meczu kontrolowali spotkanie, zagrali spokojnie i kombinacyjnie, natomiast graczom Colo-Colo zabrakło spokoju w rozgrywaniu piłki. A zawodnikiem meczu został Mateusz Kocur. Mecz zakończył się zwycięstwem La furii 10:5. AB