(4-3-0-0)
Maciej Aderek, Michał Burlikowski, Tomasz Cieślak, Patryk Kęcik, Marcin Lutecki, Marcin Sikora, Wojciech Wojewódzki, Jakub Zajkowski,
Artur Baranowski, Piotr Gołos, Marek Habrowicz, Piotr Jarosiewicz, Marcin Matkowski, Mariusz Mirski, Michał Podleśny, Piotr Przybysz, Sebastian Rybski,

Podzielili się punktami
W 4 kolejce Ekstraklasy na sztucznej trawie zmierzyły się AK Warszawiak Mokotów i Boca Juniors. Mecz od samego początku był bardzo zacięty i obie drużyny nie mogły znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza rywali. W pierwszych 10 minutach to Warszawiak był groźniejszy co przełożyło się na bramkę w 10 minucie zdobytej przez Sikorę Marcina, który tego dnia był w świetnej formie. Boca Juniors odpowiedzieli 2 minuty później golem Jaroszewicza Piotra, który również tego dnia był w świetnej formie. Dopiero w 21 minucie obie drużyny zdobył po bramce. Tym samym do przerwy wynik był 2:2. W drugiej połowie dużo się nie zmieniło dalej było wiele walki i strzałów, niestety dla widowiska niecelnych. W samej końcówce to Boca Juniors mieli więcej sytuacji, ale ich nie wykorzystali. Warte odnotowania jest też poprzeczka dla Warszawiaka, która mogła przynieść zwycięstwo. Zawodnikiem meczu został Marcin Sikora za 3 bramki i jedną asystę. Wynik meczu to 4:4.AB