(4-4-0-0)
Jurek Bielicki, Karol Jankowski, Andrzej Januszewski, Anmar Shanshool, Karol Sławiński, Paweł Wojciechowski, Andrzej Ziembicki,
Patryk Borowski, Artur Figatowski, Patryk Kępka, Kamil Żak, Kuba Machoń, Wojtek Oleksik, Jarek Tarwacki, Marek Wdowiński, Norbert Wierzbicki,

Orlik o klasę lepiej
W 4 kolejce Ekstraklasy na sztucznej trawie zmierzyły się drużyny Byli do pojechania i Orlik Mokotów. Całe spotkanie odbywało się na dużej intensywności, obie drużyny próbowały zdobyć szybką bramkę. Dlatego już pierwsze 5 minut obfitowało w wiele podbramkowych akcji i po jednym golu dla każdej drużyny. W 6 minucie Orlik miał szanse na zdobycie gola, lecz piłka uderzyła w poprzeczkę! W 7 minucie Tarwacki Jarek popisał się strzałem z połowy i tym samym strzelił gola. Minutę później ten sam zawodnik wywalczył rzut karny, gdyż był faulowany w polu karnym przez bramkarza. Karnego wykorzystał Kamil Żak. Do przerwy gospodarze dodali 2 trafienia a goście jedno. Wynik do przerwy 3:4. W pierwszej połowie Orlik zagrał kombinacyjnie, natomiast Byli do pojechania preferowali prostsze metody i długie podania. Druga połowa to już dominacja Orlika, który ustrzelił 5 bramek, w ciągu tych 25 minut. Warte dodania jest jednak wola walki drużyny Byli do pojechania i ofiarna interwencja bramkarza w 43 minucie. Zawodnikiem meczu został Kamil Żak z największą ilością trafień. Mecz zakończył się wynikiem 3:9 dla Orlika Mokotów. AB