(4-4-0-0)
Artur Barwicki, Paweł Bogdański, Tomasz Kaczmarek, Dariusz Kamiński, Robert Paluchowski, Paweł Sobolewski, Mariusz Trzciński,
Jacek Daniszewski, Karol Gębski, Mateusz Komorowski, Michał Komorowski, Robert Kulesza, Zbigniew Obłuski, Konrad Szczepański, Piotr Szurmiński,

Moczymordy z trzema punktami
W meczu Ekstraklasy rozgrywek Ligowca na Sztucznej Trawie zmierzyły się ze sobą zespoły CONNS-BUD oraz Moczymordy. Spotkanie to znakomicie rozpoczęła ekipa gości. Już w 3 minucie zdobyli oni pierwszą bramkę i objęli prowadzenie. Po asyście Mateusza Komorowskiego wynik meczu otworzył Jacek Deniszewski. Potem i jedni i drudzy dążyli do zmiany rezultatu. Piłka krążyła od bramki do bramki. Oglądaliśmy bardzo zaciętą i wyrównaną grę oraz mnóstwo ładnych akcji z obu stron. CONNS-BUD dążył do wyrównania, ale nie mieli oni łatwo przedostać się przez defensywę rywali. Moczymordom również brakowało skuteczności. Kolejny gol w tym meczu padł dopiero w 21 minucie. Na listę strzelców wpisał się Dariusz Kamiński i doprowadził do wyrównania. Do końca pierwszej połowy utrzymał się wynik 1:1. Po zmianie stron ponownie znakomicie rozpoczęli goście. Ładną bramkę tuż obok prawego słupka zdobył Piotr Szurmiński już 3 minuty po powrocie na boisko. Niedługo potem odpowiedzieli gospodarze, ale potem zdecydowanie lepszy był zespół Moczymordy. Najpierw w 40 minucie trafił Zbigniew Obłuski. Potem jeszcze w końcówce goście zdobyli dwa gole i wygrali 5:2. PB