Dusiński Jarek: 9 pkt.
(5-4-0-0)
Imed Hadj Ali , Kabil Labidi , Krystian Gozdan, Piotr Kalbarczyk, Dominik Malinowski, Piotr Paduch, Damian Starosta, Abou Youssef,
Jarek Dusiński, Rafał Kamiński, Paweł Ławniczak, Michał Orłowski, Adam Rymarczuk, Jan Szczęsny, Artur Zbiejcik, Tomek Zbiejcik,

W meczu I ligi rozgrywek Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą drużyny Olive Branch i Wściekłe Ptaki. Wściekłe Ptaki już w 2 minucie meczu mogły objąć prowadzenie. Niestety Rafał Kamiński przestrzelił podyktowany rzut karny. W 12 minucie to Olive Branch wyszedł na prowadzenie. Dwójkową akcję zakończył skutecznym strzałem Abou Youssef. Wściekłe Ptaki wyrównały pod koniec pierwszej połowy. W 22 minucie na listę strzelców wpisał się Paweł Ławniczak. Drugą połowę lepiej rozpoczął Olive Branch. W 29 minucie bramkę zdobył Kabil Labidi. W 40 minucie kolejną bramkę dla Olive Branch zdobywa Dominik Malinowski. Wściekłe Ptaki nie odpuściły. W 41 minucie złapali ponowny kontakt po bramce Artura Zbiejcika. Trud się opłacił. W 45 minucie Paweł Ławniczak doprowadził do wyrównania i mecz zakończył się wynikiem 3:3.