(4-4-0-0)
Łukasz Gawroński, Kuba Ignaczewski, Daniel Kłoda, Michał Kujawa, Robert Pieniak, Robert Wasiuk, Mariusz Zajkowski, Paweł Zamysłowski,
Arkadiusz Dobkowski, Patryk Franczuk, Damian Grynowiecki, Mateusz Korniłowicz, Cezary Kucharski, Przemysław Kucharski, Rafał Lenart, Tomasz Michałowski, Arek Szymański, Paweł Wojciechowski, Konrad Zawadzki,

AB MED gromi Warriorsów
W meczu I ligi rozgrywek Ligowca na Sztucznej Trawie zmierzyły się ze sobą zespoły Warriors-Real oraz AB MED. Od samego początki oglądaliśmy ciekawe akcje obu drużyn. Częściej do sytuacji bramkowych dochodzili goście, jednak mimo dobrego rozegrania, brakowało im wykończenia. Utrzymywali się dłużej przy piłce, Warriors-Real próbował kontratakować. Przez długi czas AB MED. Nie potrafił wykorzystać swojej przewagi i wciąż utrzymywał się rezultat bezbramkowy. Pierwsi bramkę zdołali zdobyć gospodarze. Po podaniu Roberta Wasiuka trafił Kuba Ignaczewski. Do wyrównania doszło zaledwie minutę później. Na 1:1 strzelił Konrad Zawadzki. Warriorsi szybko odzyskali prowadzenie. Były to 3 minuty spotkania, w których padały kolejne gole. Tym razem po długim podaniu od obrońcy Michał Kujawa trafił do siatki tuż obok prawego słupka. Gra była bardzo wyrównana i gościom udało się strzelić na 2:2. Na listę strzelców wpisał się Mateusz Korniłowicz. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron fantastycznie rozpoczął AB MED. W 29 minucie fantastyczną bramkę z rzutu wolnego zdobył Damian Grynowiecki. Gospodarze wyrównali dopiero w 38 minucie za sprawą Wasiuka. Potem po równej walce znowu przeważali goście. Zdołali oni strzelić szybkie dwa gole i uzyskali pewne prowadzenie. W końcówce udowodnili jeszcze swoją wyższość, trafiając dwukrotnie. Zwyciężyli oni ostatecznie 7:3. PB