Budyta Mateusz: 9 pkt.
(5-4-0-0)
Jarek Dusiński, Rafał Kamiński, Bartosz Kurowski, Piotr Legut, Paweł Ławniczak, Michał Orłowski, Adam Rymarczuk, Jan Szczęsny, Artur Zbiejcik,
Mateusz Budyta, Maciej Frąckiewicz, Sebastian Gajowiak, Michał Kleszczewski, Przemek Mączewski, Dariusz Michalski, Piotr Szczepanik, Rafał Wojciechowski,

W meczu I ligi rozgrywek Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą drużyny Wściekłe Ptaki oraz Wiecznie Młodzi. Początek spotkania bardzo wyrównany. Akcje z jednej jak i drugiej strony kończyły się jednak na linii obrony lub strzały bronili bramkarze. Wynik meczu otworzył Rafał Wojciechowski w 9 minucie i Wiecznie Młodzi objęli prowadzenie. Wściekłe Ptaki wściekle ruszyły do odrabiania straty. Zajęło im to tylko trzy minuty. Bramkę wyrównującą zdobył Jan Szczęsny. Losy spotkania odwróciły się w 20 minucie. Bramkarz Wściekłych Ptaków otrzymał czerwoną kartkę za złapanie piłki przed polem karnym. Sytuacja ta zemściła się w 24 i 25 minucie. Najpierw prowadzenie uzyskał Przemek Mączewski a chwilę potem podwyższył Rafał Wojciechowski. Po zakończeniu kary Wściekłe Ptaki ruszyły do odrabiania strat. W 27 minucie ponownie Jan Szczęsny wpisał się na listę strzelców zdobywając bramkę z „przewrotki”. W 36 minucie Wiecznie Młodzi odzyskali dwie bramki przewagi. Strzelcem został Maciej Frąckiewicz. W 45 minucie podwyższył Piotr Szczepanik strzelając z dystansu a w 47 dołożył kolejne trafienie na 2:6. Wynik spotkania na 2:7 ustalił w 50 minucie Maciek Frąckiewicz.