(4-4-0-0)
Bartek Bącik, Piotr Dudkiewicz, Andrzej Gajda, Bartek Hys, Maciek Jaszczura, Damian Kąkol, Robert Konarzewski, Artur Małecki, Marcin Paliński, Sebastian Zbijowski,
Samir , Alex Cabezudo, Javier Fernandez, Samuel Garcia, Jaime Gonzalez, Juan Martin, Manuel Martin, Gonzalo Ortega, Fran Pardines, Marco Rodriguez,

Hiszpania pewnie wygrywa
W 4 kolejce 2 ligi na sztucznej trawie zmierzyły się Roboclean i Hiszpania C.F. Hiszpanie od samego początku próbowali narzucić swój styl gry, co przyniosło efekty już 2 minucie spotkania po szybko strzelonym golu. Jednak Roboclean nie dał się i do 18 minuty wynik utrzymywał się 1:0. W 11 minucie Hiszpanie mieli jeszcze słupek. Mimo to w 18 minucie podwyższyli wynik. Drużyna przeciwna odpowiedziała jednym trafieniem. Do przerwy Hiszpania dorzuciła jeszcze 2 trafienia. Wynik do przerwy to 1:4 dla gości. Wynik nie odzwierciedlał dobrze pierwszej połowy gdyż Roboclean miał swoje sytuacja lecz zazwyczaj jego strzały leciały ponad poprzeczkę. Hiszpania C.F miała więcej szczęścia, np. w 33 minucie gol padł po dobitce od słupka. W 36 minucie Roboclean zdobyli gola z rzutu rożnego. A później w 42 minucie miał poprzeczkę. Mimo to Hiszpania C.F. miała lepszą skuteczność i wygrała wysoko 3:10. Mecz mimo wszystko był bardzo wyrównany. AB