Hnatyk Paweł: 9 pkt.
(5-4-0-0)
Marek Bohaczyk, Juliusz Gajewski, Marcin Lipiński, Joan Mellado, Kamil Przybyszewski, Paweł Smoktunowicz, Michał Smoktunowicz,
Tomek Bicz, Paweł Hnatyk, Dominik Kozieł, Dawid Lewandowski, Jakub Madeła, Arek Parolczyk, Marcin Sowiński,

W meczu II ligi rozgrywek Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą drużyny Kokosy i AZS PJATK. Od początku spotkania niewielką przewagę osiągnął AZS. Przewagę udokumentowali w 5 minucie bramką Tomka Bicza. Kokosy po utracie bramki śmielej atakowali bramkę rywali. W 12 minucie podyktowany dla nich rzut wolny na bramkę zamienił Paweł Smoktunowicz. Minutę później dla AZS podyktowany został rzut karny. Pewnym egzekutorem okazał się Tomek Bicz i AZS PJATK objął ponowne prowadzenie. Na tym zawodnicy tej drużyny nie poprzestali. Już dwie minuty później wynik podwyższył Dominik Kozieł i AZS ponownie zaczął osiągać większą przewagę w polu. W 21 minucie kolejną bramkę strzelił Tomek Bicz. Drugą połowę również lepiej rozpoczął AZS. W 29 minucie dwójkową akcję wykończył nie kto inny jak Tomek Bicz strzelając między nogami interweniującego bramkarza a minutę później zdobywając bramkę z dystansu. W 36 minucie Kokosy zdobyły drugą bramkę zmniejszając nieco stratę. Na listę strzelców wpisał się Kamil Przybyszewski. Kolejne bramki zdobywali: Arek Parolczyk (41), Jakub Madeła (46), Juliusz Gajewski (48), Dominik Kozieł (49). Ostateczny wynik spotkania 3:9.