(3-2-0-0)
Łukasz Bartkiewicz, Michał Bielawski, Kajetan Ciećwierz, Daniel Kierkowicz, Jan Klechniowski, Piotr Smoleński, Tomasz Taraszewski,
Grzegorz Frączkiewicz, Krzysztof Frączkiewicz, Michał Frączkiewicz, Rafał Krzyszczak, Adam Kuptel, Mateusz Minchberg, Marcin Piegat, Paweł Przygodzki, Piotr Rogalski, Paweł Trzciński,

Uszy górą!
W meczu II ligi rozgrywek Ligowca na Sztucznej Trawie zmierzyły się ze sobą zespoły Uszy Pajonka oraz Oliko Futbol. Początek lepszy okazał się w wykonaniu gospodarzy. Wyszli oni na prowadzenie w 5 minucie. Wynik meczu otworzył Łukasz Bartkiewicz. Potem przez długi czas utrzymywał się rezultat 1:0, choć szanse do jego zmiany miały obie ekipy. W 14 minucie kolejny raz trafiły Uszy Pajonka. Tym razem na listę strzelców wpisał się Tomasz Taraszewski. Później goście wzięli się za odrabianie strat. W ciągu 3 minut zdołali doprowadzić do wyrównania. Najpierw strzelał Adam Kuptel, chwilę potem samobójcze trafienie zaliczył Daniel Kierkowicz. Gospodarze ponownie okazali się lepsi od swoich rywali w końcówce pierwszej połowy. Do siatki trafiali Łukasz Bartkiewicz oraz Jan Klechniowski. Do przerwy utrzymał się wynik 4:2. Po zmianie stron toczyła się bardzo zacięta oraz wyrównana gra. Przez długi czas brakowało jednak bramek w drugiej połowie. Dopiero w 39 minucie dla gości strzelił Marcin Piegot. Niemal dwie minuty później odpowiedzieli gospodarze trafieniem Bartkiewicza. Oliko zdołało strzelić w końcówce, ale nie dali rady wyrównać. A wynik meczu ustalił Piotr Smoleński w ostatniej minucie. Uszy Pajonka wygrały 6:4. PB