(4-4-0-0)
Marcin Antolik, Sebastian Gajowiak, Robert Górski, Marcin Janicki, Paweł Kopczyński, Konrad Kowalczyk, Karol Kucharski, Maciej Żach, Bogdan Sobanski,
Szymon Chorąży, Daniel Inglot, Paweł Inglot, Arkadiusz Jarosiński, Jarek Kinowski, Paweł Konieczny, Arek Łukasik, Michał Molski, Dariusz Szczerba, Tomek Zając,

The Zombies wygrywają w samej końcówce!
W meczu III ligi rozgrywek Ligowca na Sztucznej Trawie zmierzyły się ze sobą zespoły FC KAC oraz The Zombies. Początek spotkania był bardzo wyrównany. Obie drużyny znakomicie rozgrywały piłkę budując swoje akcje ofensywne. Prezentowały znakomity poziom i toczyły zaciętą walkę o wyjście na prowadzenie. Nie było widać znacznej przewagi, którejś z drużyn. Mimo wielu okazji z obu stron, wynik nie ulegał zmianie. Przez długi czas utrzymywał się bezbramkowy remis. Duża ilość strzałów nie przekładała się na gole. Pierwszego zdobyli gospodarze dopiero w 14 minucie. Po indywidualnej akcji trafił Karol Kucharski i otworzył wynik meczu. Do wyrównania doszło dwie minuty później. Fantastycznym strzałem sprzed pola karnego popisał się Paweł Inglot. Potem gra nieco się zaostrzyła, pojawiło się sporo fauli, na szczęście cały czas oglądaliśmy sporo akcji i strzałów. W końcówce pierwszej połowy przewagę zdołali wywalczyć gospodarze. Robert Górski trafił do siatki i FC KAC prowadził do przerwy 2:1. Po zmianie stron gra wyglądała niemal identycznie co w pierwszych 25 minutach. Tym razem lepiej radzili sobie goście. Najpierw wyrównał Arek Łukasik po świetnym strzale nad bramkarzem. Potem na prowadzenie wyprowadził The Zombies Paweł Inglot. W końcówce KAC próbował wywalczyć choćby remis. Nie udało im się jednak strzelić gola i goście wygrali 3:2. PB