(3-0-0-0)
Wojciech Aftyka, Łukasz Cybul, Piotr Grzegorczyk, Wołodymyr Ilijenko, Krzysztof Kosiorek, Marcin Kosiorek, Rafał Ojrowski, Marek Okoń, Krzysztof Poseniak, Bronisz Pstrucha, Grzegorz Rutkowski,
Piotr Burak, Marek Celiński, Robert Krajewski, Arek Kulczyk, Piotr Olkowicz, Jarek Rempalski, Maciek Sitkiewicz, Czarek Szpalerski,

Totalny pogrom
W meczu III ligi rozgrywek Ligowca na Sztucznej Trawie zmierzyły się ze sobą zespoły Atak Klonów oraz Delta. Spotkanie od początku lepiej układało się dla ekipy gospodarzy. Zdecydowanie lepiej radzili sobie oni w pierwszych minutach. Na prowadzenie wyszli już w minucie 6. Wynik meczu otworzył wtedy Marek Okoń. Potem przez jakiś czas ani jedni ani drudzy nie zdołali trafić do siatki. Atak Klonów dobrze rozgrywał jednak swoje akcje i wykazywał później lepszą skuteczność. W 12 minucie prowadzili oni już 2:0 po golu Piotra Gregorczyka. Bardzo szybko stworzyli oni sobie wysoką przewagę w tym fragmencie spotkania. Najpierw samobójcze trafienie zaliczył bramkarz gości Piotr Burak, chwilę później strzelił Wołodymyr Iliyenko i gospodarze prowadzili różnicą 4 trafień. W końcówce pierwszej połowy Delta zdobyła co prawda dwie bramki, jednak jedna z nich była samobójcza i do przerwy przegrywali oni 1:5. Po zmianie stron nadal przeważali gospodarze. Robili dokładnie to co w pierwszej części meczu. Strzelali kolejne bramki i powiększali tylko bilans między rywalem. Ogólnie w drugich 25 minutach zdobyli 6, przy czym goście trafiali tylko 3 razy. Ostatecznie Atak Klonów zwyciężył 11:4. PB