Soldani Fabio: 7 pkt.
(4-3-0-0)
Jan Dębski, Rafał Domagała, Mateusz Domański, Aleksander Hejduk, Łukasz Karwowski, Łukasz Konwerski, Bartłomiej Kozak, Maksymilian Malesa, Cezary Pechcin, Stanisław Roguski, Artem Solonikov, Marcin Tomaszewski, Jakub Uśpieński, Adrian Wrona,
Paweł Jędrzejewski, Radek Krępski, Radek Maliński, Tomasz Mrówczyński, Fabio Soldani, Michał Stokowski, Piotr Sudolf, Grzegorz Wojciechowski, Łukasz Woźniak,

W meczu III ligi rozgrywek Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą drużyny ESFT Warszawa i Chaos Ochota. Początek spotkania bardzo wyrównany. Akcje z jednej jak i drugiej strony kończyły się jednak na linii obrony lub strzały bronili bramkarze. Dopiero w 15 minucie wynik otworzył Paweł Jędrzejewski i Ochota objęła prowadzenie. Wyrównanie nastąpiło w 21 minucie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę zamienił Jan Dębski. Druga połowa rozpoczęła się od ataku i bramki Chaosu. Zespół ten prowadzenie uzyskał po golu Piotra Sudolfa. Odpowiedź ESFT była niemal natychmiastowa. Bramka wyrównująca została zdobyta po indywidualnej akcji Łukasza Karwowskiego. Chaos wyszedł na prowadzenie w 29 minucie bo bramceTomasza Mrówczyńskiego ale utracili je w 43 za sprawą celnego strzału Łukasza Karwowskiego. W 47 minucie długie podanie od bramkarza otrzymał Adrian Wrona i umieścił piłkę w siatce obok bramkarza. Minutę później padła bramka wyrównująca. Jej autorem był Paweł Jędrzejewski. Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 4:4.