(5-3-0-0)
Maciek Chojecki, Daniel Kaczyński, Łukasz Kowalski, Karol Kucharski, Kamil Lenart, Jędrek Ostrowski, Maciek Pyrka,
Michał Franas, Antoni Housh, Szymon Olejniczak, Michał Pałka, Mikołaj Pańczyk, Konrad Skałba, Michał Sobierajski, Michał Sykulski,

Spowolnieni po raz kolejny wygrywają jedną bramką różnicy
W 4 kolejce 3 ligi na sztucznej trawie zmierzyły się drużyny Spowolnieni i Warsaw Galaxy . Mecz od samego początku zapowiadał się ciekawie. Obie drużyny o podobnych umiejętnościach i sporych ambicjach. Spowolnieni w pierwszej połowie kontrolowali mecz, byli dłużej przy piłce i mądrze podawali. Piękna bramką popisał się Łukasz Kowalski, który pokonał bramkarza strzałem w samo okienko. Warsaw Galaxy również walczyło i tym samym zdobyło jedną bramkę a warto dodać że w 21 minucie mieli słupek. Wynik do przerwy to 3:1 dla gospodarzy. Po przerwie goście wyszli bardziej zdeterminowani, lecz to Spowolnieni zdobyli bramkę. Po chwili bramkarz Warsaw był zmuszony do interwencji jeden na jednego i wybronił trudny strzał. Po tym wydarzeniu gracze Spowolnionych jakby stracili koncentracje i tym samym dwa gole wciągu pięciu minut. Wynik w 37 wynosił 4:3. Końcówka była bardzo nerwowa i obie strony chciały bardzo zdobyć gola. W ciągu całego meczu spowolnieni mieli jedną poprzeczkę, natomiast Warsaw mieli aż 3 słupki. Wynik meczu to 4:3 dla gospodarzy. AB