Staniszewski Michał: 9 pkt.
(5-4-0-0)
Maciej Frąckiewicz, Kamil Garbas, Kacper Jackowicz, Kuba Kazubek, Tomasz Kupski, Maciej Żyliński, Michał Małek, Artur Utrata, Robert Warakomski,
Patryk Borowski, Bartek Gwóźdź, Adam Kwietniewski, Kamil Żak, Marek Manista, Michał Staniszewski, Rafał Węc, Daniel Werfel,

W meczu Ekstraklasy rozgrywek Ligowiec Biznes zmierzyły się ze sobą drużyny Lekap oraz Saska PGC Team. Początek spotkania lepiej ułożył się dla Saskiej. Już w 2 minucie objęła prowadzenie po bramce Rafała Węca. Lekap doprowadził do wyrównania w 10 minucie za sprawą bramki strzelonej przez Roberta Warakomskiego. Saska osiągnęła dużą przewagę ale cuda w bramce wyczyniał bramkarz Lekapu Kuba Kazubek. Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa. W 22 minucie fantastycznym strzałem z dystansu popisał się Daniel Werfel i Saska objęła prowadzenie. Nie trwało to zbyt długo bowiem w 25 minucie swoją kolejną bramkę zdobył Robert Warakomski doprowadzając do wyrównania. W 27 minucie ponownie Saska zapunktowała. Piłkę między nogami interweniującego bramkarza posłał Patryk Borowski. Dwie minuty później ten sam zawodnik dośrodkował z rzutu rożnego a Adam Kwietniewski huknął jak z armaty z pierwszej piłki i zdobył gola. Minutę później było już 2:5 po bramce zdobytej przez Marka Manistę. W 33 minucie bardzo ładną indywidualną akcję przeprowadził Daniel Werfel, podał do wbiegającego Bartka Gwoździa a ten podwyższył wynik. Minutę później oraz w 35 minucie na listę strzelców wpisał się Kamil Żak i tym sposobem bramki zdobyli wszyscy zawodnicy Saskiej. Kolejne bramki strzelali: Patryk Borowski (36, 38), Adam Kwietniewski (37), Kamil Żak (39), Daniel Werfel (39). Wynik spotkania 2:12