Popławski Mateusz: 10 pkt.
(5-5-0-0)
Maciej Frąckiewicz, Kamil Garbas, Kacper Jackowicz, Marek Kasprowicz, Kuba Kazubek, Maciej Żyliński, Michał Małek,
Kacper Jeżo, Paweł Kucharski, Korneliusz Miczek, Mateusz Popławski, Łukasz Prasowski, Adam Sykulak, Jacek Walasek,

W meczu Ekstraklasy rozgrywek Ligowiec Biznes zmierzyły się ze sobą drużyny Lekap oraz Instal-Metal. Drużyna Lekap przystąpiła do meczu bez zmian. Z każdą minutą było widać upływ sił zawodników co zemściło się w końcówce pierwszej połowy. O ile w początkowej fazie stracili tylko jedną bramkę w 8 minucie po strzale Adama Sykulaka o tyle w końcówce stracili dwie w 19 minucie. Najpierw Adam Sykulak podwyższył wynik a następnie Jacek Walasek przelobował bramkarza Lekapu. W drugiej połowie bramki strzelali: Jacek Walasek (21), Adam Sykulak (27), Paweł Kucharski (28, 32, 35, 40), Kacper Jeżo (33) , Korneliusz Miczek (35). Ostateczny wynik 0:11.