Wasiluk Maciej: 9 pkt.
(5-4-0-0)
Dominik Kaczmarek, Karol Kowalski, Piotr Kulig, Adrian Żurański, Krzysztof Nagodziński, Grzegorz Orzech, Sebastian Pedynowski, Janek Wojtkowski, Krzysztof Wojtkowski,
Tomasz Jeżewski, Michał Poniatowski, Sebastian Prządka, Grzegorz Warowny, Maciej Wasiluk, Patryk Woźniak,

W meczu Ekstraklasy rozgrywek Ligowiec Biznes zmierzyły się ze sobą drużyny MJM Investment oraz Budimex. Już w 2 minucie MJM objęło prowadzenie po bramce Janka Wojtkowskiego. W 5 minucie MJM stanęło przed szansą podwyższenia wyniku. Niestety Adrian Żurański przestrzelił rzut karny. Sytuacja ta zemściła się w kolejnej akcji. Bramkę wyrównującą zdobył Michał Poniatowski. Dwie minuty później ten sam zawodnik otrzymał prostopadłą piłkę i sam wykończył akcję dając Budimexowi prowadzenie. Tuż przed przerwą Karol Kowalski zdobył bramkę wyrównującą i na przerwę zespoły schodziły przy wyniku 2:2. Druga odsłona bardzo wyrównana. Od 25 minuty Budimex został osłabiony w wyniku kontuzji Grzegorza Warownego. Pomimo osłabienia to oni wyszli na prowadzenie w 34 minucie. Zabójczą kontrę wykończył strzałem pod poprzeczkę Michał Poniatowski. Wynikiem 2:3 zakończyło się to spotkanie.