Okrasa Bartosz: 3 pkt.
(3-0-0-0)
Maciej Aderek, Daniel Fabiszewski, Damian Karczmarczyk, Piotr Muszyński, Marcin Sikora, Hubert Skrzypek, Marcin Szarwas,
Sebastian Bańka, Dominik Górka, Mateusz Śliwiński, Rafał Świerczyński, Bartosz Okrasa, Mateusz Wnuk, Jan Ziobro,

W meczu Ekstraklasy rozgrywek Ligowiec Biznes zmierzyły się ze sobą drużyny Zepter IT oraz EcoCar. Początek spotkania lepiej rozpoczął Zepter IT. W4 minucie bramkę zdobył Piotr Muszyński a w 7 super strzałem spod linii bocznej w samo okienko bramki popisał się Hubert Skrzypek. W 10 minucie EcoCar zmniejszył stratę po golu Mateusza Śliwińskiego jednak w kolejnej akcji stracili bramkę po strzale Huberta Skrzypka. W 16 minucie było już 4:1. Wynik podwyższył Marcin Sikora. Minutę przed końcem pierwszej połowy wynik na 5:1ustalił Maciej Aderek. Minutę po rozpoczęciu drugiej połowy swoją kolejną bramkę zdobył Hubert Skrzypek a kolejną dołożył w 27 minucie. W 31 minucie bramkę zdobył EcoCar. Jej autorem został Jan Ziobro. Minutę później kolejną bramkę dla tego zespołu zdobył strzałem z dystansu Dominik Górka. Kolejne bramki zdobywali: Hubert Skrzypek (36, 39), Marcin Szarwas (38). Ostateczny wynik 10:3