Okraska Tomasz: 8 pkt.
(5-3-0-0)
Gacuta Marcin: 5 pkt.
(3-2-0-0)
Adam Biegaj, Łukasz Brzeszcz, Mariusz Golęba, Michał Lenar, Tomasz Okraska, Maciej Polemberski, Aleksander Rozental,
Adam Bagrowski, Marcin Gacuta, Kamil Jagiełło, Ignacy Jakowiecki, Paweł Jarosik, Sylwek Maicki, Wojciech Mazurkiewicz, Michał Wolter, Jakub Zwolak,

W meczu I ligi rozgrywek Ligowiec Biznes zmierzyły się ze sobą drużyny PKO BP Finat oraz Lingaro. Pierwsze minuty należały do zespołu PKO BP. Już w drugiej minucie objęli prowadzenie bo bramce zdobytej przez Macieja Polemberskiego. Zapowiadało się na bardzo zacięte spotkanie. Potwierdziło się to w kolejnych minutach. W 7 SylwekMaicki doprowadził do wyrównania a mecz zrobił się bardzo wyrównany. W 14 minucie PKO BP wyszło na ponowne prowadzenie. Dość przypadkową bramkę po zamieszaniu polu karnym zdobył ponownie Maciej Polemberski. Dwie minuty później przypadku już nie było. Ten samzawodnikotrzymał dokładne podanie od Aleksandra Rozentala i umieścił piłkę obok bramkarza Lingaro. W 19 minucie Maciej Polemberski bardzo ładnie obsłużył Michała Lenara. A ten nie miał problemów z ustaleniem wyniku pierwszej połowy na 4:1. Lingaro zaczęło wyglądać dość bezradnie. Przewagę PKO BP wykorzystało w 25 minucie. Dwójkową akcję Polemberski – Biegaj wykończył ten drugi strzałem w długi róg bramki rywali. Lingaro zdołało odrobić jedną bramkę w 30 minucie. Gola zdobył Jakub Zwolak. W 32 minucie PKO BP wyprowadziło kontrę zakończoną bramką. Jej zdobywcą ponownie Maciej Polemberski. W 34 minucie wynik podwyższył Adam Biegaj. Wynik spotkania na 7:3 ustalił w 39 minucie Jakub Zwolak a ostatecznie w 40 minucie na 7:4 Wojciech Mazurkiewicz.