Dwulat Adam: 7 pkt.
(4-3-0-0)
Dawid Bojanowski, Arek Żelazko, Michał Żuczek, Kamil Musiał, Rafał Osowski, Marcin Ruszczyk, Paweł Sławiński, Hubert Waszczak,
Adam Dwulat, Paweł Konopelski, Paweł Lech, Bartosz Łukasiak, Piotr Mikucki, Łukasz Sielanko, Marcin Sieradzki, Artur Stefański,

W meczu II ligi rozgrywek Ligowiec Biznes zmierzyły się ze sobą drużyny PRA Group oraz NSA. Mecz lepiej rozpoczęła drużyna PRA Group. Już w 1 minucie objęli prowadzenie po bramce Marcina Ruszczyka. NSA odpowiedziało bardzo szybko. Najpierw na listę strzelców wpisał się w 3 minucie Marcin Sieradzki a minutę później Paweł Konopelski. PRA Group doprowadziło do wyrównania w 16 minucie po golu Michała Żuczka. Dalsza część spotkania zapowiadała się zatem bardzo interesująco. Minutę później NSA wyszło na prowadzenie. Długą piłkę głową strącił Artur Stefański a ta wpadła obok bramkarza rywali do bramki. Wynik do przerwy ustalił w 20 minucie ponownie Artur Stefański dobijając piłkę po interwencji bramkarza PRA Group. W drugiej połowie długo nie oglądaliśmy bramek. Dopiero w 31 minucie wynik podwyższył Artur Stefański przerzucając piłkę nad interweniującym bramkarzem. PRA Group zmniejszyło stratę w 35 minucie. Hubert Waszczak dobił piłkę po interwencji bramkarza. Minutę później NSA za sprawą Pawła Konopelskiego zdobyło szóstego gola. Wynik spotkania na 4:7 ustalił w 40 minucie Arkadiusz Żelazko oraz Piotr Mikucki.