Fiodorow Artur: 7 pkt.
(4-3-0-0)
Marcin Antolik, Michał Antoniak, Mateusz Brzeziński, Sebastian Gajowiak, Radek Juźwin, Adam Kotrych, Rafał Paciorek, Robert Siwonia,
Filip Balaban, Filip Domagalski, Konrad Dudzic, Artur Fiodorow, Jakub Lewandowski, Krzysztof Lipiec, Albert Stankiewicz,

W meczu II ligi rozgrywek Ligowiec Biznes zmierzyły się ze sobą drużyny Białe Wilki oraz Legalalliance.pl. Początek spotkania lepiej rozpoczęły Białe Wilki. W3 minucie bramkę dającą prowadzenie zdobył Adam Kotrych. Legalalliance wyrównało w 10 minucie po golu Filipa Domagalskiego strzelonego z tzw. czuba. Wilki na tą bramkę odpowiedziały natychmiast golem Roberta Siwoni w 11 minucie. Filip Domagalski ponownie doprowadził do wyrównania w 16 minucie jednak na przerwę to Wilki schodziły z prowadzeniem. W 20 minucie bramkę zdobył Marcin Antolik. Legalalliance wyrównało tuż po rozpoczęciu drugiej połowy. Na listę strzelców w 22 minucie wpisał się Krzysztof Lipiec. Mecz zrobił się niezwykle wyrównany. W 37 minucie na prowadzenie wyszło Legalalliance po golu Filipa Domagalskiego. Minutę później był już ponownie remis. Do wyrównania doprowadził Michał Antoniak. Mecz zakończył się sprawiedliwym wynikiem 4:4