Furlepa Paweł: 9 pkt.
(5-4-0-0)
Grzegorz Dybkowski, Artur Helman, Dariusz Jędrzejuk, Daniel Kroczak, Paweł Niziałek, Mirosław Perkowski, Michał Przyborowski, Aleksander Ulański,
Paweł Furlepa, Konrad Kiliszek, Michał Skwarek, Rafał Smakuszewski, Arkadiusz Sypniewski, Karol Trusiak, Eryk Zieliński, Dominik Zygmunt,

W meczu III ligi rozgrywek Ligowiec Biznes zmierzyły się ze sobą drużyny Exatel oraz Teknika S.A. Mecz lepiej rozpoczęła drużyna Exatela. Już w 1 minucie prowadzenie uzyskał Aleksander Ulański oddając strzał z dystansu. Kolejne minuty były bardzo wyrównane. Kolejna bramka padła dopiero w 17 minucie a jej zdobywcą został Konrad Kiliszek. Na przerwę zespoły zeszły przy remisie 1:1. W drugiej połowie obraz gry się nie zmieniał. Dopiero w 33 minucie prowadzenie uzyskał ponownie Exatel. Bramkę zdobył Grzegorz Dybkowski. W 36 minucie wynik na 3:1 podwyższył Michał Przyborowski przerzucając piłkę nad wychodzącym bramkarzem.