Maziarz Łukasz
Kwapisiewicz Bartek
Imed , Bartek Drewka, Marcin Kowalik, Bartek Kwapisiewicz, Kabil Labidi, Krzysztof Nowicki, Łukasz Pieńkowski,
Adam Jasiński, Przemysław Jaworski, Kamil Kościński, Piotr Kurach, Łukasz Maziarz, Krzysztof Mieczkowski, Mariusz Rudnicki, Arkadiusz Sabala,

W meczu III ligi rozgrywek Ligowiec Biznes zmierzyły się ze sobą drużyny ProData oraz Idea Bank II. Pierwsze minuty należały do zespołu ProData. Już w 2 minucie bramkę zdobył Bartek Kwapisiewicz. Jednak kolejnego gola zdobyła Idea Bank a konkretnie Przemysław Jaworski w 4 minucie. Dwie minuty później to Idea objęła prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Adam Jasiński. Idea Bank na tym nie poprzestała. W 11 minucie strzałem z dystansu bramkarza ProDaty pokonał Mariusz Rudnicki. W 14 minucie kolejny piłkarz Idei zdobył bramkę podwyższając wynik. Tym razem cieszył się Kamil Kościński. Ten sam zawodnik zdobył następną bramkę w 17 minucie. Wynik pierwszej połowy na 1:6 ustalił w 20 minucie Arkadiusz Sabala. Kolejne bramki zdobywali: Kamil Kościński (23,40), Piotr Kurach (24), Bartek Kwapisiewicz (28), Imed (35), Mariusz Rudnicki (38). Ostateczny wynik 3:10