(4-3-2-0)
Marek Bierca, Bartłomiej Bogucki, Kamil Kadzikiewicz, Sebastian Kamiński, Marcin Małkowski,
Mateusz Borkowski, Bartłomiej Celiński, Kamil Kopeć, Daniel Przyborowski, Marcin Zaborek, Konrad Zając, Kamil Zajączkowski,

Hit kolejki na remis.
Kolejną kolejkę pierwszej ligi Ligowiec Mistrzów Zima 2018 otworzył mecz wicelidera – OBI z trzecią drużyną w tabeli – WideLaw. Potyczka ta była awizowana jako hit tej kolejki i trzeba przyznać że obie drużyny stanęły na wysokości zadania. Od pierwszych minut oglądaliśmy walkę o każdy centymetr boiska, a do tego sporo ofensywnego futsalu. W mecz lepiej weszli nominalni gospodarze, którzy już po dwóch minutach prowadzili 1:0. Na listę strzelców wpisał się Sebastian Kamiński, który po indywidualnej akcji popisał się sprytnym strzałem. W 13’ doczekaliśmy się wyrównania, a szczęśliwym strzelcem okazał się Kamil Kopeć, który pewnie wykorzystał rzut karny. WideLaw grał w tej odsłonie bardzo ostro, faulując rywala ponad sześć razy, co skutkowało przedłużonymi rzutami karnymi. Obi stanęło przed dwiema takimi szansami i obie zmarnował Bartek Bogucki. Gdy wszyscy myśleli że takim wynikiem skończy się pierwsza połowa w samej końcówce jeszcze raz błysnął Kamiński, który wykorzystał zagranie Marka Biercy i ustalił wynik do przerwy na 2:1 dla „Budowlańców”. Strzały 12:9, celne 8:5. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. Nadal oglądaliśmy bardzo zacięte zawody, w których jednak ciut więcej z gry miało Obi i to właśnie gospodarze w 29’ wyszli na prowadzenie 3:1, a do siatki gości trafił Bartek Bogucki. Odpowiedź WideLaw była jednak natychmiastowa. W tej samej minucie na 3:2 trafił Bartłomiej Celiński, a minutę później do wyrównania doprowadził Kamil Kopeć. Emocje sięgały zenitu, a kolejny głos należał do Obi. W 32’ hattricka skompletował Kamiński i „Budowlańcy” znów byli na prowadzeniu. WideLaw jednak nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, a Kopeć ewidentnie pozazdrościł rywalowi trzech strzelonych goli i w 35’ sam skompletował hattricka, doprowadzając do remisu 4:4. Ostatnie pięć minut to walka, walka i jeszcze raz walka, ale mimo wielu okazji ani jednym ani drugim nie udało się już pokonać bramkarza rywali i całe zawody zakończyły się podziałem punktów. Ostatecznie Obi zremisowało z WideLaw 4:4. Strzały 27:23, celne 16:12.