(4-3-0-3)
Mateusz Jancarz, Krzysztof Józefiak, Rafał Małeta, Damian Niuk, Jarosław Senator, Rafał Wernerowicz,
Marko Cvetkovski, Przemysław Dryjek, Rafał Jonas, Paweł Żmiejko, Adam Świeczkowski, Michał Mrozowski, Ilon Pawłow, Przemysław Reder,

Plata o plomo przywitane z ligą Citi Bankową
W pierwszej kolejce Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Albi Celestes oraz Plata o plomo. Był to pojedynek mistrza ligi z debiutantem w tych rozgrywkach. Pierwsze minuty nie pokazywały za bardzo znacznej przewagi gospodarzy. W 6 minucie strzelili oni z rzutu karnego , ale zaledwie minutę później wyrównali goście. Wszystko zmieniło się po trafieniu Rafała Wernerowicza. Potem Albi Celestes robili to do czego nas przyzwyczaili. Szli jak burza i zdobywali kolejne gole, odbierając rywalom chęci do gry. Do końca pierwszej połowy Plata o plomo jeszcze raz zdołała pokonać bramkarza rywali. Po 20 minutach przegrywali oni już jednak 2:9. Po zmianie stron nie zmienił się obraz gry obu drużyn. Albi zdominowało kompletnie rywala i po ładnych akcjach zespołowych rozbijało ich defensywę. Goście zaliczyli słaby debiut, choć trafili od razu na znakomitego rywala. Taki zimny prysznic też im się przyda. Ostatecznie gospodarze wygrali 17:4. PB