(5-4-0-0)
Szymon Dubrow, Jakub Górzyński, Habib Ghadiri, Jesus Iribas, Leszek Milczarek, Marcin Polak, Andrzej Szyszka,
Michał Banasiewicz, Marcin Brenda, Maciej Grudniewski, Paweł Majsterkiewicz, Łukasz Samoraj, Marcin Turowski, Janusz Zaborowski,

Po wyrównanym boju, górą Citi Oldboys
W pierwszej kolejce Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Risk&Trust oraz Citi Oldboys. Początek spotkania wskazywał, że będzie to wyrównany pojedynek. Przez pierwsze minuty nie było widać przewagi, którejś z ekip. I jedni i drudzy bardzo szybko rozgrywali piłkę między sobą i konstruowali swoje akcje ofensywne. Poziom był niesamowicie wysoki. Nie było prawie żadnych przestojów w grze. Przez długi czas brakowało jednak najważniejszego – bramek. Nikt nie zdołał wywalczyć przewagi nad rywalem. Dopiero w 16 minucie padł pierwszy gol. Na prowadzenie wyszła ekipa gości. Wynik meczu otworzył Maciej Grudniewski po dwójkowej akcji z Marcinem Turowskim. 3 minuty później ten sam zawodnik ponownie wpisał się na listę strzelców. Tym razem pięknie uderzył z dystansu i piłka po rękach bramkarza wpadła do siatki. Gospodarze próbowali odpowiedzieć jeszcze przed przerwą, jednak do końca pierwszej połowy utrzymał się rezultat 0:2. Po zmianie stron Risk&Trust wziął się za odrabianie strat. Już 5 minut po powrocie na boisko zdołali wyrównać. Gole zdobywali Szymon Dubrow oraz Jesus Iribas. Potem inicjatywę przejęła jednak ekipa gości i wrócili oni do prowadzenia. Nie dali oni rywalom odrobić strat, mimo że w końcówce strzelił jeszcze Marcin Polak. Citi Oldboys zwyciężyli ostatecznie 4:3. PB