(5-4-0-0)
Tomasz Albrecht, Tomasz Janowski, Radosław Kostrubiec, Maciej Łuczak, Karol Szustakiewicz, Radosław Toczyski,
Adam Białek, Patryk Bieniek, Przemek Bojanowski, Konrad Cendrowski, Krzysiek Henrych, Karol Janowski, Kuba Kazubek, Mateusz Pietroń, Przemek Rosa, Szymon Tomaszewski,

Znakomity start sezonu Królewskiego Smaku
W pierwszej kolejce Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły CMGT OPS oraz Królewski Smak. Spotkanie to od początku zapowiadało się bardzo ciekawie. Od pierwszych minut widać było bardzo wyrównany poziom gry obu zespołów. I jedni i drudzy wyprowadzali świetne ofensywne i często oddawali strzały. Na prowadzeni wyszła ekipa gospodarzy w 6 minucie. Wynik meczu otworzył Maciej Łuczak. Do wyrównania doszło po zaledwie dwóch minutach. Po podaniu od Patryka Bieńka, Krzysiek Henrych zdobył gola na 1:1. Potem przez długi czas wynik nie ulegał zmianie, choć walczyły znakomicie obie drużyny. Sporo było też niewykorzystanych sytuacji. Pod koniec pierwszej połowy znakomicie ruszył do ataku Królewski Smak. W 18 i 19 minucie strzelali kolejno Szymon Tomaszewski i Krzysiek Henrych. Do przerwy goście prowadzili 3:1. Po zmianie stron CMGT próbowało odrabiać straty, Królewski Smak starał się powiększyć przewagę. Długo nie padały jednak żadne gole. Jeszcze w końcówce dla gospodarzy strzelił Łuczak i przegrali oni 2:3. PB