(4-2-0-0)
Moez Debbabi, Bartosz Kochański, Raul Labadze, Adam Nowak, Kamil Piotrowicz, Łukasz Rzeszotarski, Paweł Wróblewski, Paweł Zygert,
Tomasz Ciechoński, Maciej Kolasa, Maciej Kowal, Raul Recio, Michał Wasilewski, Miłosz Wiechetek, Sylwester Zywer,

Pierwsi punktują Kejskraszers
W pierwszym meczu nowego sezonu Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Red Devils oraz Kejskraszers. Spotkanie to dobrze rozpoczęła ekipa gości. Już w 5 minucie wyszli oni na prowadzenie po golu Raula Recio. Piłkarze w pomarańczowych koszulkach dobrze radzili sobie w rozgrywaniu akcji ofensywnych. Mieli oni niewielką przewagę nad rywalem, ale nie potrafili jej wykorzystać. Kolejną bramkę zdobyli zatem gospodarze w 14 minucie. Na 1:1 trafił Moez Debbabi. Red Devils długo nie cieszyli się z takiego rezultatu, już 3 minuty później ponownie strzelili goście. Tym razem na listę strzelców wpisał się Michał Wasilewski. To pozwoliło prowadzić Kejskraszers do przerwy. Po zmianie stron bardzo szybko pozbierali się gospodarze i zdobyli gola wyrównującego. Potem jednak zaczęli dominować goście. Wszystko zaczęło się od trafienia Tomasza Ciechońskiego w 27 minucie. Niedługo później trafił on ponownie do siatki, a dzieła dokończyli Raul Recio i Maciej Kolasa. Kejskraszers zwyciężyli 6:2. PB