Burii Adrian
Jarosław Dejneka, Norbert Żak, Paweł Śmiech, Janusz Mazur, Daniel Piaścinski, Mateusz Przybysz, Marcin Rybicki,
Adrian Burii, Mateusz Furlepa, Waldemar Klimczak, Arkadiusz Królikowski, Robert Lewandowski, Jakub Szczes,

Faworyzowana ekipa przegrywa z Finestrą na starcie sezonu
W pierwszej kolejce Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Finestra oraz Breaking Bank. Spotkanie to znakomicie rozpoczęła ekipa gospodarzy. Na prowadzenie wyszli oni już w 2 minucie. Wynik meczu otworzył Mateusz Przybysz. Mimo, ze ich rywale byli stawiani w roli faworyta, to Finestra nie zatrzymywała się i dalej strzelała bramki. W 10 oraz 17 minucie na listę strzelców wpisywał się Norbert Żak. Pod koniec pierwszej połowy tylko raz zdołał trafić Breaking Bank za sprawą Adrian Burii. Do przerwy utrzymał się wynik 3:1. Po zmianie stron goście starali się odrabiać straty. W 26 minucie na listę strzelców wpisał się Robert Lewandowski. W końcówce jednak nie dali rady strzelić trzeciej bramki i ulegli minimalnie 2:3. PB