(2-1-0-0)
Tomasz Bieleń, Michał Całka, Paweł Chrabonszcz, Robert Kabzinski, Isidoro Lopes Mazza Lucca, Mateusz Olech, Daniel Radko, Albert Toma,
Bartosz Kochański, Adam Nowak, Kamil Piotrowicz, Łukasz Rzeszotarski, Paweł Zygert,

Citi United wygrywają bez problemów
W meczu 7 kolejki rozgrywek Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Citi United oraz Red Devils. Spotkanie to sensacyjnie rozpoczęło się od bramki gości już w 5 minucie. Wynik meczu otworzył Adam Nowak. Goście jednak bardzo szybko utracili prowadzenie. Już dwie minuty później do wyrównania doprowadził Paweł Chrabonszcz. Potem przez długi czas nie oglądaliśmy kolejnych goli. Dopiero w samej końcówce pierwszej połowy Robert Kabziński wykazał się niesamowita skutecznością i zdobył aż 3 bramki w 4 minuty, dzięki temu gospodarze prowadzili do przerwy 4:1. Po zmianie stron Citi United zaczęło zdecydowanie dominować i nie pozwalało na zbyt wiele rywalom. Dla gości trafił tylko Paweł Zygert, natomiast gospodarze dołożyli jeszcze 5 bramek i wygrali 9:2. PB