(3-0-0-0)
Iwaniuk-Sawczuk Rafał: 8 pkt.
(4-4-0-0)
Vlad , Bartosz Kochański, Jarek Żak, Adam Nowak, Kamil Piotrowicz, Paweł Wróblewski, Paweł Zygert,
Mateusz Dąbrowski, Marcin Drozdowski, Nicholas Fearon, Rafał Iwaniuk-Sawczuk, Krzysztof Pawłowski, Mikołaj Przerwa,

Rapid wygrywa wysoko
W drugiej kolejce Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Red Devils oraz Rapid Risk. Spotkanie to od pierwszych minut zdecydowanie lepiej układało się po myśli gości. Już w 3 minucie objęli oni prowadzenie po golu Mateusza Dąbrowskiego. Potem tylko powiększali przewagę. Na samym starcie widać było, że to starcie skończy się pogromem. Rapid Risk świetnie atakował i nie zatrzymywał się nawet na chwilę. Red Devils byli bezradni w tym co wyprawiają ich rywale. Nie potrafili zdobyć nawet jednego gola. Goście po pierwszych 20 minutach prowadzili już 8:0! Tak wysoki rezultat zawdzięczać mogli przede wszystkim Krzysztofowi Pawłowskiemu, będącemu w wysokiej formie strzeleckiej ( 4 gole w pierwszej połowie ). Po zmianie stron bardzo szybko wpisał się on ponownie na listę strzelców. Później jednak nie było aż tak wysokiej dominacji Rapidu, a w 27 minucie gospodarze strzelili nawet gola za sprawą Adama Nowaka. Druga połowa była zdecydowanie bardziej wyrównana i choć gospodarze wzięli się w garść to nie mieli szans nawet na remis. Mecz zakończył się wynikiem 3:10. PB