(6-3-0-0)
Zinedine "Zidane", Jarosław Czarnak, Jarosław Czarnasz, Konrad Karolak, Piotr Kowalczyk, Krzysztof Kowalski, Jarosław Pietrzak, Bartek Stekowski, Sebastian Uzarski,
Karol Bujalski, Jerzy Jurczak, Marcin Kaczyński, Artur Prokopiuk, Zenon Skowroński, Wojciech Stecewicz, Adam Strzeżek, Szymon Szmyd, Bartosz Tymiński, Paweł Wąs,

Świetny start Grosika.
W drugim tygodniu rozgrywek Ekstraklasy wiosennej edycji Ligowca Mistrzów 2018 Grosik podejmował AZS WIT. Obie ekipy znają się świetnie z zimowej kampanii, gdzie dwukrotnie górą byli „Akademicy” i to oni byli faworytami tego meczu. Jednak Grosik już pod koniec tamtego sezonu w przegranym wprawdzie dwumeczu z BRS-em pokazał, że nawet z mistrzem potrafi nawiązać równorzędną walkę. Obydwie drużyny mocno rozpoczęły ten mecz od razu narzucając duże tempo, które utrzymało się przez całe spotkanie. Na boisku oglądaliśmy mnóstwo walki i sporo sytuacji z jednej i drugiej strony, ale w pierwszej połowie bramki strzelała tylko jedna ekipa. Skuteczność tego dnia była zdecydowanie po stronie nominalnych gospodarzy, którzy trzy razy zdołali pokonać strzegącego bramki AZS – Wojtka Stecewicza. Wynik otworzył Konrad Karolak, który w ósmej minucie pewnie wykończył kontrę gospodarzy. Trzy minuty później ten sam zawodnik podwyższył na 2:0, a wynik tej odsłony ustalił Krzysztof Kowalski, który wykorzystał daleki wyrzut swojego bramkarza Sebastiana Uzarskiego. Do przerwy więc Grosik prowadził z AZS WIT 7:3. Strzały 12:12, celne 8:8. Po zmianie stron tempo podkręcił AZS, który po trzech minutach zdołał złapać kontakt, a na listę strzelców wpisał się Karol Bujalski. Wydawało się że popularne „Witki” pójdą za ciosem, tymczasem Grosik wyprowadził kontrę. Akcję Piotra Kowalczyka wykończył Bartek Stekowski i gospodarze prowadzili już 4:1.Kolejne osiem minut to wymiana ciosów, które jednak chybiały celu. Dopiero w 31’ gościom udało się za sprawą Adama Strzeżka zniwelować stratę do dwóch goli (4:2), ale trzy minuty potem z rzutu wolnego przymierzył Jarek Pietrzak i Grosik znów prowadził trzema trafieniami, tym razem 5:2. AZS się nie poddawał i niespełna minutę później zadbał o emocję w tym meczu, trafiając na 5:3 (drugi gol Bujalskiego). Grosik tego wieczora był jednak w kapitalnej dyspozycji i na każdą próbę zbliżenie się rywala potrafił odpowiedzieć, a w ostatnich minutach zrobił to jeszcze dwukrotnie. W 37’ bramkarza gości pokonał Jarek Czarnak, który przy ostatnim golu w tym starciu zaliczył jeszcze asystę. Wynik tego spotkania ustalił w ostatniej minucie Konrad Karolak, kompletując tym samym hattricka. Ostatecznie po dobrych zawodach Grosik zasłużenie pokonał AZS WIT 7:3. Strzały 20:25, celne 15:15.