(5-5-0-0)
Bartez , Ciacho , Malek , Pongo , Riki , Runi , Ucho , Tomasz Ledziński, Piotr Stępień,
Radosław Biedrzycki, Andrzej Buczek, Mieszko Bugajski, Karol Bujalski, Rafał Czechowski, Artur Dzwonkowski, Tomasz Filipkowski, Daniel Godoń, Jacek Sendrowski, Bartosz Zalewski,

AZS WIT bez problemu pokonuje WSIiZ
Cały mecz grany był pod dyktando AZS WIT. Na boisku panowali od pierwszych minut i nie dali strzelić sobie ani jednej bramki. Pierwszy gol, którego autorem był Bartosz Zalewski, padł w 6 minucie, a po nim kolejne bramki padały co kilka minut. Tak właśnie już po pierwszej połowie WSIiZ przegrywał z AZS WIT aż pięcioma bramkami. Druga połowa nie przyniosła żadnych zmian. Już w pierwszej minucie Tomasz Filipowski trafił do bramki gospodarzy. Ten sam piłkarz w ciągu kolejnych 2 minut strzelił jeszcze dwie bramki. W tej połowie padło jeszcze 5 goli, a WSIiZ nie potrafił znaleźć odpowiedniego sposobu na pokonanie bramkarza przeciwników. Mecz zakończył się miażdżącą wygraną AZS WIT'u 12:0.