/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Informacje o drużynie
AZS WIT
rozgrywki: Ligowiec Mistrzów Sztuczna Trawa Finały wiosna 2008
O drużynie
Uczelnia powstała w 1996 roku. Jej założycielem jest Fundacja Krzewienia Nauk Systemowych, która powstała z inicjatywy Prezesa Polskiej Akademii Nauk.

Stale unowocześniamy programy studiów. Obejmują one nowe i rozwijające się dziedziny informatyki oraz informatycznie wspomaganego zarządzania.

Funkcjonowanie WIT pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk zapewnia studentom przekazywanie wiedzy przez wybitną kadrę naukową wywodzącą się z Instytutów Polskiej Akademii Nauk, a przede wszystkim z Instytutu Badań Systemowych PAN.

Najzdolniejsi studenci uczelni dostają propozycję pracy naukowo-badawczej w Instytucie Badań Systemowych PAN. W ten sposób osiągnięcia wielu absolwentów WIT zyskują uznanie w świecie naukowym.

Z Instytutem Badań Systemowych PAN współorganizujemy studia doktoranckie, a obrony rozpraw doktorskich odbywają się przed Radą Naukową IBS PAN.

Wszystkie informacje dotyczące uczelni znajdziesz w Portalu WIT. To tutaj kandydaci znajdą szczegółowe informacje na temat kierunków studiów, warunków kwalifikacji oraz wysokości czesnego. Studenci Szkoły za pośrednictwem portalu mogą korzystać ze szkolnego konta pocztowego. Mogą oni również komunikować się z wykładowcami, pobierać treści wykładów oraz dowiadywać się o ewentualnych zmianach w planie zajęć.

Archiwalne zdjęcia drużyny
Statystyki zawodników w rozgrywkach:
Ligowiec Mistrzów Sztuczna Trawa Finały wiosna 2008
Imię i nazwiskoPozycjaMeczeBramkiAsystyPunkty
1.Artur Kmiołek1011
2.Tomasz Filipkowski1101
3.Marek Wołkowycki1000
4.Jacek Bułyk1000
5.Andrzej Buczek1000
6.Marcin Nalaskowski1000
7.Karol Bujalski1000
Kalendarz spotkań drużyny w rozgrywkach:
Ligowiec Mistrzów Sztuczna Trawa Finały wiosna 2008
DataBoisko GospodarzeGościeWynik.
, 2008-06-18 20:45Ks. SkorupkiOrco GroupAZS WIT
6:5 k
(1:1)
e-TarNet