/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
obrazek
Informacje o drużynie
Risk&Trust
rozgrywki: Liga Citi Bankowa zima i wiosna 2018
O drużynie
Risk&Trust nie miała udanego startu w tej rundzie. Po ciekawym meczu przegrali 2:3 z COE Temem. Z przegraną zawodnicy tego zespołu mogli sobie poradzić. Ponieśli znacznie poważniejszą stratę w tym spotkaniu. Poważnej kontuzji doznał Słupeczański, który w poprzednich rundach był trzonem drużyny. O sile Risk&Trust niech świadczy fakt, że mimo tak poważnej straty zespół ten był w stanie poprzestawiać szyki i grać jak równy z równym z najlepszymi. Co prawda nie wygrali z Albi ani z Rapidem, ale prezentowali się w tych meczach bardzo dobrze. Liderem drużyny pod nieobecność Słupeczańskiego stał się Dubrow, który w poprzednich rundach stanowił ze swoim kolegom niezmiernie groźny duet. Gdy na placu gry występuje Krzyżek Risk&Trust ma miażdżącą siłę ataku. Risk&Trust ma solidną obronę, którą trzyma Łyjak i Kubacki. Dobrze zorganizowani rozbijają ataki przeciwników i często włączają się do akcji ofensywnych. Pomiędzy słupkami tego teamu stoi jeden z najlepszych bramkarzy ligi – Mitroniuk. Oprócz świetnych interwencji, kiedy trzeba krzyknie na swoich kolegów i podpowie im, że mają kogoś kryć, albo intensywniej atakować. Z pewnością jeżeli Risk&Trust będzie bardziej skoncentrowane w najważniejszych momentach meczu, w przyszłej rundzie mogą powalczyć o pudło.
RISK&TRUST - to oni jako pierwsi pokonali Albi. To mówi samo za siebie. Ekipa względem poprzedniego sezonu wzmocniła się przede wszystkim pozyskaniem Szymana Dubrowa który wraz z Jerzym Słupeczańskim i Pawłem Krzystkiem nadają ton grze ofensywnej zespołu. Mają ponadto jednego z najlepszych bramkarzy w lidze bankowej - Marcina Mitroniuka, który zawsze krzyknie koledze czy ma kogoś na plecach. W eliminacjach bez porażki, warunkiem sine qua non przyszłych sukcesów w Ekstraklasie jest regularna gra trójki Dubrow-Słupeczański-Mitroniuk stanowiących kręgosłup zespołu. Jeżeli ten warunek zostanie spełniony spokojnie mogą celować w pierwszą trójkę.
W 2010 pisali: drużyna, mająca w swoich szeregach ciekawy duet napastników – Jerzego Słupeczańskiego i Pawła Krzystka, wspomaganych przez walecznego Łukasza Skrzyńskiego i charyzmatycznego bramkarza Marcina Mitroniuka. Są zespołem nieobliczalnym – potrafią ostro powalczyć z faworytami by w kolejnym meczu uznać wyższość drużyny z dolnych rejonów tabeli. Sposób na RISK&Trust: Twarda gra - Bo jak mówi Paweł Krystek za pięć kilo będzie szybki jak błyskawica i groźny jak wściekły szef :).
Statystyki zawodników w rozgrywkach:
Liga Citi Bankowa zima i wiosna 2018
Imię i nazwiskoPozycjaMeczeBramkiAsystyPunkty
1.Szymon Dubrow2235
2.Jerzy Slupeczanski1303
3.Andrzej Szyszka2123
4.Marcin Polak2202
5.Manuel Mailar1202
6.Habib Ghadiri1011
7.Jesus Iribas1101
8.Jakub Górzyński1000
9.Krzysztof Łyjak1000
10.Leszek Milczarek2000
Kalendarz spotkań drużyny w rozgrywkach:
Liga Citi Bankowa zima i wiosna 2018
DataBoisko GospodarzeGościeWynik.
------Citi UnitedRisk&Trust
- : -
------Risk&TrustCMGT OPS
- : -
------Breaking BankRisk&Trust
- : -
------Red_DevilsRisk&Trust
- : -
------Risk&TrustRapid Risk
- : -
------Plata o plomoRisk&Trust
- : -
------Nav TeamRisk&Trust
- : -
------Albi CelestesRisk&Trust
- : -
------Risk&TrustKejskraszers
- : -
------Risk&TrustFinestra
- : -
Wtorek, 2018-02-13 19:45Felińskiego 15Risk&TrustCiti Oldboys
3:4
Poniedziałek, 2018-02-19 20:30Felińskiego 15Risk&TrustLoco Motiv
8:2
Poniedziałek, 2018-02-26 21:15Felińskiego 15Królewski SmakRisk&Trust
- : -
e-TarNet